هر کار هم که بکنیم باز هم با این حجم وسیع از اطلاعات و علم، نمی‌توانیم همیشه به‌روز یا اصطلاحا آپدیت باشیم. هر چندوقت یک‌بار یک گوشی هوشمند جدید به بازار می‌آید. هر مدت یک‌بار چندین مدل لپ‌تاپ و تلویزیون به بازار پرمصرف مشتریان می‌آید و پس از مدتی گم می‌شوند و مدل‌های جدید جایشان را می‌گیرند.

اگر ما دنبال این هستیم که اطلاعات‌مان را همیشه در سطح خوبی نگه داریم و قدیمی نشویم باید منابع و جاهایی برای مطالعه همیشگی‌مان داشته باشیم تا بتوانیم هر وقت خواستیم به آن‌جا مراجعه کنیم و مطالب جدید را بخوانیم. مثلن بدانیم چگونه گوشی‌مان را به بهترین روش شارژ کنیم یا راه‌های انتخاب یک لپ‌تاپ جدید یا اصلن مدل‌های روز گوشی‌های خوب بازار و نقد و بررسی آن‌‌‌‌ها.

سایت‌ها و وبلاگ‌های بسیار زیادی در این زمینه‌‌‌‌ها فعالیت می‌کنند اما در اینستاگرام چه؟ آیا آن‌جا هم چنین جایی پیدا می‌شود؟! پاسخ شما «بله» است! در اینستاگرام هم چنین جایی پیدا می‌شود. اتفاقا در اینستاگرام بهتر نیز می‌توانید بروز باشید. شاید بگویید چگونه. توضیح می‌دهم.

فرض کنیم شما در شبکه اجتماعی اینستاگرام عضو هستید. خاصیت این شبکه‌‌های اجتماعی این است که شما را معتاد خودشان می‌کنند. پس از مدتی استفاده از آن‌ها خواهید دید، روزی حتی چندین ساعت بی‌وقفه به آن‌‌ها سر می‌زنید اما شاید متوجه هم نشوید! خب اگر در اینستاگرام عضو یا همان فالوور صفحه‌ای عالی باشید که مطالب تکنولوژی و علمی را همه روزه منتشر می‌کند، پس از مدتی استفاده خواهید دید چقدر به اطلاعات و علم‌تان اضافه شده است.

اسکرین‌شات از پیج نردبان

حالا شاید بپرسید از کجا آدرس یک صفحه و پیج خوب را در اینستا پیدا کنیم؟  کافی‌ست شما به پیج «نردبان» در اینستاگرام بروید و عضو این صفحه شوید. پس از عضویت، هر شب یک مطلب بی‌نظیر و عالی برای استفاده شما منتشر می‌شود. مطالبی درباره‌ی اندروید، آیفون، گوشی، لپ‌تاپ، مطالب علمی و تکنولوژی. راه دیگر عضویت در کانال تلگرام گروه ماست. به لینک‌های زیر بروید و جزوی از ما باشید!

آدرس اینستاگرام ما:       کلیک کنید

آدرس کانال تلگرام ما:      کلیک کنید